Våre trenere

VÅRE TRENERE

Vi har satt sammen et unikt trenerteam av trenere som jobber frem et riktig pedagogisk treningsopplegg i forhold til alder og nivå. 

Alle trenere kan utfylle hverandre.

Riktig koreografi er viktig for utviklingen av dansere både individuelt og i grupper.

Koreografi skal både være utfordrende og oppnåelig slik at danseren utvikles og føler gleden av å mestre nye elementer i dansen.

Les om hver enkelt trener under.

Silje Sogn Stave

Sportslig leder

silje@moveon.no


Silje har en bachelorgrad i sport management fra Norges Idrettshøgskole.

Hun har tidligere vært aktiv konkurransedanser, og vært på landslaget til Norges Danseforbund (ND), hun har også trener 1 og trener 2 utdanning gjennom ND samt dommerutdanning i FDJ og IDO grener.

Kia Mikkelsen

kia@moveon.no


Kia har en bachelorgrad i barnehagelærer og jobber til daglig som pedagogisk leder i barnehage. Hun har i tillegg til dette trener 1 og trener 2 utdanning gjennom ND, samt dommerutdanning i FDJ.

Kia har tidligere vært aktiv konkurransedanser i freestyle og slow.


Mariann Wikerøy Funderud

mariann@moveon.no



















Elena Engelstad Andresen

Elena@moveon.no


Elena har gått danselinjen på Ski Videregående skole, 2 år musikaldans på Bårdar og 1 år på Bårdar international. deretter tatt en mastergrad fra Mountview Academy of Thetre Arts.

Ved siden av dette har hun personlig trener, kostholdsveiledning og coaching utdanning fra active education.

Benedicte Grebstad Tune

benedicte@moveon.no


Benedicte har ansvaret for akrobatikk i klubben. Hun har selv bakgrunn fra turn, og har lang erfaring både som aktiv turner og trener.

Hun har en rekke utdanninger gjennom Norges Turn og gymnastikkforbund, balnt annet trener 1 og sikringskurs.


Eirin Haglund

eirin@moveon.no

Vi er stolte av våre samarbeidspartnere!